Vzdelávali sme žiakov v obci Moča a Gbelce

Vzdelávali sme žiakov základných škôl v obciach Gbelce a Moča. Vzdelávanie mladých predstavuje investíciu do budúcnosti a istoty. Naše vzdelávacie programy prebiehajú v maďarskom aj v slovenskom jazyku.

Financovanie s finančnou podporou organizácie zodpovednosti výrobcov

V obciach, kde organizácia zodpovednosti výrobcov Reclay Systems Slovakia s.r.o. zabezpečuje financovanie triedeného zberu odpadu, poskytujeme bezplatné edukačné aktivity. V obciach, kde financovanie triedeného zberu odpadu zabezpečuje iná organizácia zodpovednosti výrobcov, môžu obce požiadať svojho zmluvného partnera o financovanie nákladov spojených s organizovaním edukačných programov.

Individuálne financovanie aktivít: Okrem toho Vám zabezpečíme edukačné programy za priateľské ceny podľa dohody.

Význam edukačných programov

Mladí ľudia boli informovaný o možných negatívnych dôsledkoch klimatických zmien, ktoré ovplyvnia ich životy v nadchádzajúcom desaťročí. Žiaci druhého stupňa základných škôl sa mohli s týmito výzvami a ich možnými dôsledkami oboznámiť prostredníctvom vzdelávacieho programu. Zoznámili sa tiež so základmi odpadového hospodárstva a získali praktické vedomosti o tom, ako už vo svojom veku môžu prispieť k ochrane životného prostredia v každodennom živote, a to najmä prostredníctvom triedeného zberu odpadu.

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *